Tunay R. Yücel


Web
Yazılımı
Web sitesi kurma
web sitesi kurma
Kurumsal, kişisel, e-ticaret, marka veya projenize yönelik Web siteleri geliştiriyorum...
Kurumsal, kişisel, e-ticaret, marka veya projenize yönelik Web siteleri geliştiriyorum. Web sitelerin modern ve estetik kalabilmesi için ön yüzünde JavaScript ile desteklediğim HTML5, CSS3'ün güncel ve "TEMİZ KOD" mantığını uyguluyorum. Arka yüzünde ise gücünü PHP'den alan site kontrol paneli web siteniz üzerinde tam kontrolü sağlıyor ve istediğiniz düzenlemeyi tek tuş ile halledebiliyorsunuz. Bu sayede siteniz Web standardı olarak dünyaca kabul edilen W3C (World Wide Web Consortium) ve RWD (Responsive Web Design) standardlarına uygun hazırlanıyor.
web sitesi kurma
web sitesi kurma
web sitesi kurma
Web sitenizi her çözünürlüğe uygun çalışacak şekilde tasarlıyorum...
Global dünyada ve ülkemizde mobil teknolojinin büyük ilerleme göstermesiyle Web yazılımların mobil ekranlara uyumlu olması zorunlu hale gelmiştir. Web sitenizi her çözünürlüğe uygun çalışacak şekilde tasarlıyorum. Bootstrap teknolojisinden yararlandığım web siteleri; RWD (Responsive Web Design) standardına uygun şekilde tek tasarım ile her ekrana uyum sağlayarak size vakit ve nakit tasarrufu sağlıyor.
web sitesi kurma
Web sitenizi Google'a uygun şekilde optimize ediyorum...
Web sitenizin en üst sıralarda gözükmesi için SEO (Search Engine Optimization) işlemi ile Google gibi arama motorlarına uygun hazırlıyorum. Web sitenizin kullanıcı istatistik verilerini takip edebilmeniz ve artırmanız için Google Analytic ve Google AdWords sistemlerini sitenize entegre ediyorum.
web sitesi kurma
web sitesi kurma
web sitesi kurma
Web sitenize özel hızlı ve güvenli site kontrol paneli hazırlıyorum...
Web sitenizdeki tüm içerikleri kolayca yönetebilmeniz için PHP teknolojisi kullanılarak hazırlanmış Web sitenize özel hızlı ve güvenli site kontrol paneli hazırlıyorum. Özel, sıfırdan veya hali hazırda bulunan web siteniz için site kontrol paneli hazırlıyorum.
E-ticaret içerik girme
E-ticaret sitenize SEO uyumlu şekilde ürün ve ürün içerikleri giriyorum...
E-ticaret içerik girme hizmeti ile ürün görselinin sitenize uygun hale getirilmesi ve Google gibi arama motorları için SEO uyumlu ürün açıklaması hazırlanması işlemlerini yapıyorum.
E-ticaret içerik girme
web sitesi tasarımı
web sitesi tasarımı
web sitesi tasarımı
web sitesi tasarımı
web sitesi tasarımı
web sitesi tasarımı
web sitesi tasarımı

Web sitesi nasıl yapılır?

Web sitelerinde mobil uyumluluğun önemi.

SEO nedir?

Google'da en üst sıralara nasıl çıkılır?